Komplektējam vēl vienu mācību dalībnieku grupu LBLA mācībām “Augkopības pamatprincipi bioloģiskajā saimniekošanas sistēmā”

2022. gada 24. un 25. martā tiešsaistes platformā ZOOM notiks biedrības “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” organizētās divu dienu mācības “Augkopības pamatprincipi bioloģiskajā saimniekošanas sistēmā”.

Lektores: Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) Laukaugu selekcijas un agroekoloģijas nodaļas vadošās pētnieces Inga Jansone un Sanita Zute, un AREI Laukaugu selekcijas un agroekoloģijas nodaļas pētniece Dace Piliksere.

Mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Ar mācību programmu var iepazīties ŠEIT!

Pieteikšanās obligāta! Dalībnieku skaits ierobežots, maksimāli pieļaujamais skaits mācību grupā – 20 cilvēki.

Visiem mācību dalībniekiem, kuri būs piedalījušies vismaz 75% lekciju, tiks izsniegts apliecinājums.

Lai pieteiktos mācībām:

  1. aizpildiet, aplieciniet ar parakstu un uz e-pasta adresi [email protected] atsūtiet mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapu;
  2. papildus aicinām atsūtīt skanētus arī citus saistošus dokumentus*, kas pierāda jūsu iesaisti nozarēs (lauksaimniecības, pārtikas ražošanas vai mežsaimniecības nozare).
  3. jautājumu un neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālr. 20262027 vai rakstiet uz e-pastu: [email protected].

*Kā saistošie dokumenti var būt, piemēram, Zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir lauksaimniecības zeme, mežs; EPS izdruka, ja Jūs 2021. gadā esiet pieteicies platību maksājumiem; uzņēmuma (z/s) darbiniekiem izziņa par to, ka strādā uzņēmumā (darba līgums nav jāiesniedz), par ģimenes locekļiem – skaidrojumu ieraksta Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapā sadaļā Piezīmes – radniecības saistību ar uzņēmuma īpašnieku, kā arī informāciju par to, ka klausītājs ir iesaistīts uzņēmuma saimnieciskajā darbībā un ir kopīga mājsaimniecība.

PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

Mācības atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Comments are closed.