Aicinām uz lauka dienu par bioloģisko graudaugu audzēšanu

kviesiLatvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs aicina 14. jūnijā apmeklēt lauka dienu par graudaugu audzēšanu bioloģiskajā lauksaimniecībā. Lauka dienas sākums notiks plkst. 11:00 Vīdales skolā, Dundagas pagastā. Sākumā LLKC augkopības konsultants Andris Skudra stāstīs par ierīkoto demonstrējumu z/s “Andžaki”, kurā pirms ziemas kviešu sējas augsnē iestrādāti pieci dažādi kaļķošanas materiāli. Pēc tam pārstāvis no AS “Dobeles dzirnavnieks” pastāstīs par bioloģisko graudu pārstrādi uzņēmumā un iepirkšanu. Pēcpusdienā dalībnieki dosies uz z/s “Andžaki”, lai apskatītu ierīkoto demonstrējumu un dalītos pieredzē par bioloģisko graudaugu audzēšanu. Par bioloģisko saimniekošanu dalīsies pieredzē arī konkursa “Sējējs-2015” bioloģiskās lauku saimniecības laureāts Vecumnieku novada z/s “Ozoli” saimnieks Andris Kalniņš.

Vīdales skolas atrašanās vieta: ŠEIT

ZS “Andžaki” ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm strādā kopš 2005. gada, un tās pamatnodarbošanās ir gaļas liellopu audzēšana, šobrīd ganāmpulkā ir 34 zīdītājgovis. Precīza saimniecības atrašanās vieta: ŠEIT

Pasākuma programma ŠEIT

Papildu informācija un pieteikšanās: Lāsma Ozola, LLKC projektu vadītāja, e-pasts: [email protected]; tālr. 26447400

 

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma nr. LAD240118/P14. Demonstrējuma tēma: Dažādu augsnes kaļķošanas materiālu un tehnoloģiju demonstrējums un efektivitāte.

logo

 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Comments are closed.