Aicinām uz mācībām “Augļkopība bioloģiskās lauksaimniecības sistēmā”

bilde abolitisŅemot vērā lielo interesi par augusta mēnesī organizētajām mācībām “Bioloģiskā augļkopība”, informējam, ka 2019. gada 25. un 26. septembrī notiks vēl vienas biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” rīkotās 2 dienu mācības „Augļkopība bioloģiskās lauksaimniecības sistēmā”. Lektors – APP “Dārzkopības institūts” vadošais pētnieks Edgars Rubauskis.

Mācību norises vieta:

  • APP “Dārzkopības institūts”, Graudu iela 1, “Ceriņi”, Krimūnu pagasts, Dobeles novads, LV-3701. Skatīt vietu kartē ŠEIT

Mācības ietvers 10h (1h=45 min) teorētiskās nodarbības un 6h ilgu praktisko daļu. Mācību dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši 75%, tiks izsniegts apliecinājums.

Ar mācību programmu var iepazīties ŠEIT

Potenciālajam mācību dalībniekam jāaizpilda mācību dalībnieka reģistrācijas anketa.

Pieteikšanās ir obligāta, zvanot pa tālruni 20262027 un sūtot anketu elektroniski uz e-pastu: [email protected]. Dalībnieku skaits ierobežots!!!

Tāpat aicinām atsūtīt skenētus dokumentus, kuri pierāda iesaisti nozarē, t.i., lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktu) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs. Kā apliecinošie dokumenti var būt zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir zeme, mežs, LAD EPS izdruka, ja 2018. vai 2019. gadā esat pieteicies platību maksājumiem. Ja esat uzņēmuma (z/s) darbinieks vai ģimenes loceklis, tad nepieciešama tāda dokumenta kopija, kas apliecina mācību dalībnieka saistību ar gala labuma guvēju, piemēram, darba līgums, prakses līgums, pilnvara, laulības apliecība u.c.

Mācības ir bezmaksas.

Lūdzam paņemt līdzi laika apstākļiem atbilstošu apģērbu!!!

Mācību laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

 

LAP 2014.-2020. pasākuma „Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi”
apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi”, LAD Līguma nr. LAD 080219/P12

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

logo

Comments are closed.