Aicinām uz mācībām “Augsnes auglība, organiskā mēslojuma risinājumi un augsekas bioloģiskajā lauksaimniecībā”

IMG_85042019. gada 28. un 29. augustā notiks biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” rīkotās 2 dienu mācības „Bioloģiskā augkopība”. Mācību kursa apakštemats „Augsnes auglība un augsekas bioloģiskajā lauksaimniecībā”. Lektori – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauksaimniecības fakultātes asociētā profesore Dzidra Kreišmane un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils.

Mācību norises vieta: ZS “Vīganti” (viesu nams “Birzgaiļi), Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads. Skatīt kartē ŠEIT

Mācības ietvers 10h (1h=45 min) teorētiskās nodarbības un 6h ilgu praktisko daļu. Mācību dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši 75%, tiks izsniegts apliecināums.

Ar mācību programmu var iepazīties ŠEIT

Pieteikšanās ir obligāta, rakstot elektroniski uz e-pastu [email protected]ību gadījumā droši zvaniet uz tālruni 20262027!

Dalībnieku skaits ierobežots!

Potenciālajam mācību dalībniekam jāaizpilda MĀCĪBU DALĪBNIEKA REĢISTRĀCIJAS ANKETA ŠEIT!

Tāpat aicinām atsūtīt skenētus dokumentus, kuri pierāda iesaisti nozarē, t.i., lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktu) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs. Kā apliecinošie dokumenti var būt zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir zeme, mežs, LAD EPS izdruka, ja 2018. vai 2019. gadā esat pieteicies platību maksājumiem. Ja esat uzņēmuma (z/s) darbinieks vai ģimenes loceklis, tad nepieciešama tāda dokumenta kopija, kas apliecina mācību dalībnieka saistību ar gala labuma guvēju, piemēram, darba līgums, prakses līgums, pilnvara, laulības apliecība u.c.

Mācības ir bezmaksas.

Mācību laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

 

LAP 2014.-2020. pasākuma „Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi”, LAD Līguma nr. LAD 080219/P12

 

 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

LAD un ZM

Comments are closed.