Aicinām pieteikties projekta ATLAS DEMO dienai 2022

Aicinām atzīmēt savos kalendāros 2022. gada 23. novembri un pievienoties ATLAS demonstrējumu dienai tiešsaistē! Pēc pirmās veiksmīgās ATLAS demonstrējumu dienas pagājušajā gadā, arī šogad tiks pulcēti gan 2021. gada ATLAS atklātā konkursa uzvarētāji, gan ievērojami runātāji no lauksaimniecības un pārtikas nozares, lai daudzos izmēģinājuma pētījumos demonstrētu uz datiem balstītu pakalpojumu priekšrocības, izmantojot ATLAS sadarbspējas tīklu.

Tiešsaistes pasākums, kas tiek organizēts ar nosaukumu “Uzņēmējdarbības iespējas inovatīvai uz digitāliem datiem balstītai lauksaimniecībai — II daļa”, iepazīstinās ar lauksaimniecības izaicinājumiem un iespējām tos pārvarēt, izmantojot digitālos datu vadītus pakalpojumus [DARBA KĀRTĪBA].

Pasākumu organizē AZO – Inovāciju telpa Horizon 2020 projekta ATLAS ietvaros. Izmēģinājuma pētījumus prezentēs projekta inovāciju centri un ATLAS atklātā konkursa 2021. gada uzvarētāji, kā arī galalietotāji, pakalpojumu sniedzēji, pētnieki, mazo un vidējo uzņēmumu, jaunuzņēmumu pārstāvji, lauksaimnieki un konsultanti no vairākām Eiropas valstīm. Runātāji demonstrēs savus īstenotos risinājumus reģionālajām lauksaimniecības problēmām. Tiešsaistes pasākumā tiks piedāvātas arī interaktīvas sesijas, tostarp paneļdiskusija “Vai digitālās lauksaimniecības un pārtikas sistēmas var vadīt ceļu uz nulli?”, kurā dalībnieki diskutēs, dalīsies pieredzē un viedokļos, kā arī uzdos jautājumus.

Pasākuma laikā būs iespēja rast atbildes uz sekojošiem jautājumiem: Kāpēc mums ir nepieciešams un kāpēc jums ir jāpievienojas ATLAS tīklam? Kā eksperti no dažādām jomām reaģē uz līdzīgiem lauksaimniecības šķēršļiem un kā viņi mijiedarbojas ar ieinteresētajiem spēlētājiem? Kā mēs šobrīd izmantojam šo novatorisko decentralizēto sadarbspējas tehnoloģiju? Vai šis tīkls var pārvarēt nepilnības digitālajā lauksaimniecības tirgū un pārtikas sistēmās? Vai tas būs risinājums nulles ambīciju sasniegšanai un/vai jūsu lauksaimniecības izaicinājumam(-iem)?

Esiet gatavi dzīvam dialogam un iespējai izpētīt uzņēmējdarbības iespējas inovatīviem, uz datiem balstītiem lauksaimniecības pakalpojumiem! ATLAS Demo diena 2022 būs lieliska iespēja dalīties zināšanās starp lauksaimniecības un pārtikas nozarēm, kas nav klasiskas, bet jauna digitālā ēra.

ATLAS Demo Day 2022 notiks DLG Connect platformā, lai radītu plašas tīklošanās iespējas neierobežotā laikā pirms pasākuma, tā laikā un pēc tā.

Reģistrējies pasākumam ŠEIT!

Plašāka informācija ŠEIT!

Comments are closed.