Atvērtās dienas laukos

Baudi_laukus_LOGO_LVDabā jau pamazām jūtama pavasara tuvošanās un kā katru gadu ik pavasari Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” jūs aicina atvērt savas sētas un saimniecības “Atvērtajām dienām laukos”, kas šogad notiks no 4.-6. maijam Latvijā un 10.-12. maijā Lietuvā.

 

“Lauku ceļotājs” aicina ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus un pakalpojumus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Arī šogad “Atvērtās dienas laukos” tiek rīkotas kopā ar Lietuvas kolēģiem.

Lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) izstrādā īpašo akcijas piedāvājumu, kas šajās dienās var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.

Iedvesmai varat aplūkot 2018. gada pavasara akcijas dalībnieku piedāvājumus: www.celotajs.lv/lv/conf/180504-ADL/dalibnieki

Lūdzu, sazinieties ar “Lauku ceļotāju”, ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu. Jums labprāt tiks palīdzēts.

Piesakiet savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtot to “Lauku ceļotājam” līdz š.g.  11. martam, rakstot uz e-pastu: [email protected].

 

Akcijas organizatori:
Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija “Atostogos kaime”.

Comments are closed.