Biedrības “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” biedru kopsapulce 2019

KOPSPAULCE2019Šī gada 14. martā Berģu kultūras namā notiks biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” (LBLA) ikgadējā biedru kopsapulce. Sapulces pirmajā daļā konference „Kopējā lauksaimniecības politika pēc 2020. gada”, savukārt pēc tās atskatīsimies uz paveikto 2018. gadā un iepazīstināsim ar darbības plānu 2019. gadam.

LBLA valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis: „Kopējā lauksaimniecības politika (KLP) nav tikai politika lauksaimniekiem, bet gan politika, kas vērsta uz visu sabiedrību. Tā atainos mūsu visu redzējumu uz lauku nākotni. Eiropas Komisijas KLP piedāvājums ir gana labs, taču varētu būt ambiciozāks tieši vides un sociālajā jomā. Lielākais stūrakmens šobrīd ir veids, kā mēs KLP ieviesīsim nacionālajā līmenī Latvijā un cik efektīvi spēsim izmantot Eiropas Savienības (ES) finansējumu. Starp lielākajiem izaicinājumiem jāmin nevienlīdzības mazināšana ne tikai starp ES dalībvalstīm, bet arī starp Latvijas reģioniem, jo lauku teritoriju attīstības līmeņi Latvijā ir ļoti atšķirīgi.

Šī gada kopsapulci atklās zemkopības ministrs Kaspars Gerhards. Pēc tam konference, kurā piedalīsies Baltijas Vides Foruma vides eksperte Anda Ruskule, Zemkopības ministrijas pārstāvji Liene Jansone un Zigmārs Ķikāns, un LBLA valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis.

Sapulce notiks Berģu kultūras namā, Brīvības gatvē 455, Rīgā. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10:00, kopsapulces sākums plkst. 11:00. Pieteikšanās, zvanot pa tālr. 20262027 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

 

Kopsapulces laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

 

DARBA KĀRTĪBA:

10:00 – 11:00 Ierašanās, dalībnieku reģistrācija

11:00 – 11:20 Kopsapulces atklāšana:

  • LBLA valdes priekšsēdētāja Gustava Norkārkļa uzruna;
  • Zemkopības ministra Kaspara Gerharda uzruna.

11:20 – 13:30 Konference

„Kopējā lauksaimniecības politika pēc 2020. gada”

Piedalās:

  • Baltijas Vides Foruma priekšlikumi attiecībā uz jaunajiem agrovides pasākumiem. Anda Ruskule, Baltijas Vides Foruma vides eksperte/ projektu vadītāja;
  • Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) nākotne. Liene Jansone, Zemkopības ministrijas Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore; Zigmārs Ķikāns, Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta direktors;
  • Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas atzinums par KLP nākotni. Gustavs Norkārklis, LBLA valdes priekšsēdētājs.

 

13:30 – 14:20 Pusdienas

14:20 –15:10 Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas ziņojums. Gustavs Norkārklis, LBLA valdes priekšsēdētājs.

  • 2018. gada darbības pārskats;
  • Darbības plāns 2019. gadam;
  • Revidenta ziņojums, gada pārskata par 2018. gadu apstiprināšana.

15:10 – Brīvās diskusijas.

 

 

Comments are closed.