Ciblas un Vārkavas novadā stāstīs un diskutēs par lauksaimniecības nākotni

GettyImages-539114014-5892d7b93df78caebc2aef37Trešdien, 1. augustā, Ciblas novadā un ceturtdien, 2. augustā, Vārkavas novadā norisināsies Zemkopības ministrijas (ZM) un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) rīkots informatīvais seminārs par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) attīstību pēc 2020. gada un Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātēm 2018. gadā. Seminārā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai informētu lauku uzņēmējus par sarunām ar Eiropas Komisiju, kā arī atbildētu uz lauksaimniekus interesējošiem jautājumiem.

Seminārā ZM speciālisti informēs par KLP nākotnes perspektīvām un šī gada LAP atbalsta pasākumu programmām, savukārt Lauku atbalsta dienesta speciālisti informēs par aktualitātēm projektu pieņemšanā. Tāpat semināra laikā informēs par LLKC jaunumiem. Semināra noslēgumā plānota diskusija par KLP attīstību pēc 2020. gada, īpašu uzsvaru liekot uz atbalstu mazajām un vidējām saimniecībām.

Seminārs 1. augustā norisināsies Blontu tautas namā, Blontos, Blontu pagastā, Ciblas novadā no pulksten 11.00, savukārt 2. augustā – Rožkalnu pagasta pārvaldē, Saules ielā 16, Rimicānos, Rožkalnu pagastā, Vārkavas novadā no pulksten 11.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

Avots: Zemkopības ministrija

Comments are closed.