EKO VELO tirdziņš Miera ielas republikā, 22.09.2012.

Šā gada 22. septembrī Eiropas Mobilitātes nedēļas 2012 un Dienas bez auto ietvaros Miera ielas 15. nama pagalmā no plkst 11 – 17 notiks EKO VELO tirdziņš.

EKO VELO tirdziņā varēs novērtēt, degustēt un pirkt Latvijas bioloģisko zemnieku un ekoloģisko ražotāju produktus – būs svaigi dārzeņi, augļi un sulas, zaļumi, sieri, maize un pīrādziņi, tējas un garšaugi, vīni, ievārījumi, medus un marmelādes!

Paralēli tirdziņam norisināsies radošas darbnīcas, un Gandrs rīkotās aktivitātes ar un uz velosipēdiem. Varēs nobaudīt labu Fairtrade (Godīgās tirdzniecības) kafiju, paklausīties mūziku un aprīkot sevi un savu velo ar atstarotājiem, lietusmētelīšiem un citiem rudens sezonai aktuāliem aksesuāriem. Tirdziņā varēs nopirkt apģērbus no labdarības veikala Otrā elpa, kā arī uzzināt, kā ikdienā dzīvot dabai draudzīgāk un piedalīties akcijā “Nāc un sāc zaļot” www.nacunsac.lv !

eko_velo_plakats

Tiem, kas ieradīsies uz riteņiem, neradot CO2, īpašs sveiciens – Bio Cola par supercenu!
10% atlaide arī visiem produktiem veikalā “Dabas dobe” un citi pārsteigumi no bioloģiskajiem zemniekiem un citiem tirgotājiem!

Nāc uz Miera ielas republiku un uzpucē sevi un savu velosipēdu, iepazīsties ar longboard un citiem pilsētas braucamrīkiem, piereģistrē savu velosipēdu, diskutē un iesniedz priekšlikumus par pilsētas attīstību videi un cilvēkam draudzīgā virzienā!

Paralēli tirdziņam un aktivitātēm Miera ielas republikā, arī citviet pilsētā notiks pasākumi, par kuriem sīkāku informāciju var uzzināt: www.rdsd.lv

Comments are closed.