Eksporta iespējas uz Poliju un Nīderlandi

Uz Poliju: LBLA pārstāvji tikās ar Polijas uzņēmuma „Agro Mat” pārstāvi Zbigniew Matusiak, lai pārrunātu graudkopības un garšaugu produkcijas eksporta iespējas.
Uzņēmums „Agro Mat” jau ilgus gadus nodarbojas ar bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas eksportu.
Uzņēmuma ir trīs gadu pieredze sadarbībā ar Lietuvas bioloģiskajiem lauksaimniekiem, no 80 lauksaimniekiem pirmajā sadarbības gadā, trīs gadu laikā pieaudzis līdz sadarbībai ar 300 zemnieku saimniecībām. Sadarbības uzņēmums slēdz ilgtermiņa sadarbības līgumus.

Galvenās lauksaimniecības kultūras, kas interesē: kvieši (gan pārtikas, gan lopbarības), rudzi, tritikāle, mieži, auzas, griķi, zirņi, lupīna (saldā), pupas, speltes kvieši, dažāda veida garšaugi.
Pamatprasības: no vienas saimniecības vēlamā krava- 25 tonnas (neattiecas uz garšaugiem), graudiem: mitruma līmenis 15% maksimums, piejaukums ~2%.

Ja ir interese par sadarbību, lūgums sazināties ar LBLA izpilddirektori Mairitu Blūmu, t.28676596, e-pasts: [email protected]

Uz Nīderlandi: Nīderlandiešu kompānija Gunnewick “De Vier Winden” pagājušā gadā viesojās arī vairākās Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības graudkopības saimniecībās.
Vēlas iegādāties:
1.griķus – gan bioloģiski, gan konvencionāli audzētus;
2.griķu sēnalas (spilvenu pildīšanai).

Ir interese dibināt ilgtermiņa sadarbību ar Latvijas graudkopības saimniecībām. Sazināties angļu, vācu vai nīderlandiešu valodā.

Sjaak Klein Gunnewiek, Telefons: +31622992013
Gunnewick VOF, molen De Vier Winden; Winterswijkseweg 12-14; 7134 ND Vragender
Tel. 0544-372881; Fax. 0544-374881; E-mail: [email protected]
Internet: www.gunnewickdevierwinden.nl/

p.s. Ja nepieciešama palīdzība kontaktu nodibināšanā, lūgums sazināties ar Mairitu Blūmu, T.28676596

Comments are closed.