Iepazīstieties ar projekta ATLAS otrā atklātā projektu konkursa uzvarētājiem!

Pagājušajā gadā projekta ATLAS ietvaros tika rīkots otrais atklātais projektu konkurss, kurā tika noskaidroti 12 uzvarētāji – uzņēmumi, kas ir ieinteresēti ieviest un integrēt savus novatoriskos lauksaimniecības risinājumus ATLAS sadarbspējas tīklā.

DIVPADSMIT LABĀKIE risinājumi tika atlasīti no 68 priekšlikumiem, pamatojoties uz pašreizējo tirgus atbilstību, ietekmi, ilgtspējību, izaugsmes stratēģiju, inovācijām, iespējamību un savietojamību, ko viņi apsvēra attiecībā uz ATLAS tīklu. Rezultātā uzvarējušie risinājumi turpinās piedāvāt skaidru pievienoto vērtību ATLAS sadarbspējas tīkla klientiem un ieinteresētajām personām, integrējot jaunus uz datiem balstītus pakalpojumus, kas paplašinās projekta ATLAS izmantošanas gadījumus.

“Mūsdienu lauksaimniecībā rodas daudz vides, ekonomiskie un sabiedrības izaicinājumu. Sabiedrības informētība par ietekmi uz vidi palielinās, turklāt pieaug pieprasījums pēc ilgtspējīgā veidā ražotas pārtikas. Nākamās paaudzes lauksaimniekiem ir jāapzinās šīs problēmas, un digitalizācija ir pamata tehnoloģija, kas viņiem to palīdzēs īstenot,” teic Dr. Stefans Rillings (Stefan Rilling), ATLAS koordinators no Fraunhofera Integrālo shēmu analīzes un informācijas sistēmas institūta (IAIS).

Konkursa uzvarētāji ar saviem piedāvātajiem novatoriskajiem lauksaimniecības risinājumiem atklās dažādas pārvaldības iespējas, tehnoloģijas un pakalpojumus, kas tiks ieviesti no 2022. gada februāra līdz jūlijam. Lai rūpīgi sekotu līdzi to ieviešanas procesam, AZO komanda veiks un dalīsies ar jums interviju sērijā jau pavisam drīz! Sekosim līdzi šo inovāciju ieviešanai, kuru mērķis palielināt lauksaimniecības produktivitāti ilgtspējīgā veidā!

Intervijās uzdotie jautājumi izcels stāstus par katru projekta konkursa uzvarētāju, tostarp īsu ieskatu novatoriskajā risinājumā, kā arī sadarbspējas komponentēs. Tiks stāstīts par izaicinājumiem un iespējām, ko tie paredz.

Nepalaidiet garām intervijas un sekojiet līdzi citiem projekta jaunumiem, reģistrējoties šeit: https://atlas-h2020.us4.list-manage.com/subscribe?u=03efb5afa749b146a9aeaaafe&id=f8c8cd7ac9!

Comments are closed.