Iznākusi projekta ATLAS otrā Ziņu lapa

image005Programmas Horizon 2020 projekts ATLAS iepazīstina ar savu OTRO ZIŅU LAPU

Šajā pirmssvētku izdevumā uzzināsiet projekta ATLAS (Agricultural Interoperability and Analysis System jeb Savietojamības un datu analīzes sistēma lauksaimniecībā) pirmā atklātā konkursa 6 uzvarētājus, kas saņems projekta finensējumu EUR 305’000.00 apmērā. Lielākā daļa priekšlikumu nāca no uzņēmumiem, kas pārstāv tādas valstis kā Itālija, Grieķija, Spānija un Vācija. 

Sadaļā “Eksperta stūrītis” varēsiet lasīt interviju ar Tamara Naydenova, kas ir aerokosmiskās nozares uzņēmuma “AZO – Space of Innovation” projektu vadītāja. Viņa sniegs savus komentārus saistībā ar projekta ATLAS pirmā atklātā konkursa norises gaitu un to, kādi būs uzverētāju un arī pārējo dalībnieku ieguvumi no dalības šajā konkursā.

Sadaļā “Projekta jaunumi” jūs varēsiet uzzināt par projekta ATLAS inovācijas centra septiņām darbības jomām, ATLAS lietojumprogrammas saskarne (Application Programming Interface, API) specifikācijām, ATLAS multisensoru kārbu un mājlopu uzvedības analīzi.

Tāpat jums būs iespēja uzzināt informāciju par tuvākajiem aktuālajiem notikumiem, lasīt ziņas par citiem saistošiem projektiem un piedalieties smadzeņu ķircināšanas viktorīnā, lai uzzinātu, cik daudz jūs zināt par mākslīgo intelektu.

Atgādinām, ka projekta jaunumiem, aktualitātēm un aktivitātēm visērtāk sekot līdzi, pierakstoties projekta jaunumiem, ŠEIT

Comments are closed.