Konkursa “Sējējs 2017” apbalvošanas ceremonija jau piektdien!

??????????Piektdien, 13. oktobrī, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā notiks Zemkopības ministrijas (ZM) rīkotā lauksaimnieku vidū iecienītā konkursa “Sējējs 2017” noslēguma pasākums, kurā svinīgi sveiks šā gada labākos lauksaimniekus. Konkursa laureātu godināšana sāksies pulksten 18.00, un to būs iespēja vērot tiešraidē Latvijas Reģionu Televīzijā “Re:TV”.

Šogad konkursam bija pieteikti 52 dalībnieki, kurus vērtēja astoņās nominācijās.  Laureātu titulus un veicināšanas balvas saņems konkursa dalībnieki nominācijās “Gada lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Bioloģiskā lauku saimniecība”, “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”, kā arī nominācijās “Rītdienas Sējējs – mazpulks” un “Zinātne praksē, inovācijas”. Tāpat šogad jau vienpadsmito reizi tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecības nozares attīstībā.

Noslēdzies jau divdesmit ceturto gadu rīkotais ZM konkurss “Sējējs”, kura mērķis kā ik gadu ir noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā, rosināt lauku iedzīvotājus sakopt apkārtējo vidi, kā arī atzīmēt jaunās paaudzes – mazpulku – sasniegumus un popularizēt zinātnes atziņas.

 

Plašāka informācija par konkursu pieejama tīmekļvietnē www.sejejs.lv.

 

 

 

 

 

Avots: Zemkopības ministrija

Comments are closed.