Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas Biedru kopsapulce 2015

lbla-logoIr paskrējis atkal viens darba pilns un ražīgs gads, un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija aicina savus biedrus, citus bioloģiskos lauksaimniekus, nozares pārstāvjus un atbalstītājus uz ikgadējo Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas Biedru kopsapulci.

Šogad LBLA Biedru kopsapulce notiks 18. martā kultūras centra „Berģi” telpās, Brīvības gatvē 455, Rīgā (Garkalnes novada dome).

Ierašanās no pulksten 10:00.
Sapulces sākums 11:00.

Kopsapulci ar svinīgu uzrunu atklās Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis, kam aizvadītais gads ir bijis atbildīgu darbu pilns.

Pirmo gadu mūs visus ar savu klātbūtni un uzrunu pagodinās arī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Tāpat uzrunas teiks:
Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Armands Krauze un Lauku atbalsta dienesta direktore Anna Vītola-Helviga.

Par izmaiņām tiešajos maksājumos 2015. gadā stāstīs Rigonda Krieviņa, par jaunās bioloģiskās lauksaimniecības regulas izstrādes gaitu informēs Juris Zinārs, par bioloģiskās lauksaimniecības atbalsta kritērijiem – Gunta Bāra.

Ir pienācis arī vēlēšanu laiks, kad mūsu biedriem būs jāievēl jaunā LBLA padome, valde un valdes priekšsēdētājs, kas turpmākos 3 gadus apzinīgi darbosies biedrībā, lai pārstāvētu bioloģisko lauksaimnieku intereses gan Latvijas, gan Eiropas lauksaimniecības politikas veidošanā un īstenošanā.
Aicinām biedrus padomāt un izvērtēt iespējamās kandidatūras, kuras būs iespēja izvirzīt kopsapulces laikā.

Visus dalībniekus lūdzam pieteikties līdz šī gada 16. martam, rakstot e-pastu uz adresi: [email protected] vai zvanot: 20262027, lai mēs apstiprinātu un reģistrētu Jūsu dalību.

Biedru kopsapulces darba kārtība pieejama ŠEIT

Comments are closed.