Latvijas Dabas fonds aicina uz lekciju “Kas ir bioloģiski vērtīgs zālājs?”

biologiski vertigs zalajsTrešdien, 2015.gada 20. maijā pulksten 18:00 Latvijas Dabas muzejā notiks šīs sezonas noslēdzošā lekcija ciklā „Izvēlies dabas aizsardzību”. Lekcijas tēma: “Kas ir bioloģiski vērtīgs zālājs?”
Uz lekciju laipni gaidīti visi interesenti!

Lekcijas laikā Latvijas Dabas fonda eksperte botāniķe Rūta Sniedze–Kretalova stāstīs par bioloģiski vērtīgu zālāju veidošanos un skaidros, kā atšķirt bioloģiski augstvērtīgu pļavu no citiem zālājiem, iepazīstinās ar datiem par šādu vērtīgu zālāju skaitu un tā izmaiņām Latvijā, kā arī norādīs uz to, ko mēs katrs varam darīt, lai saglabātu bioloģiski vērtīgas pļavas arī nākotnē.

Latvijas Dabas fonda īstenotais lekciju cikls “Izvēlies dabas aizsardzību” notiek projekta “Ilgtspējīgas attīstības veicināšana, integrējot vides un dabas aizsardzības prasības politikas plānošanas dokumentos” ietvaros. Tā mērķis ir iepazīstināt dabas mīlētājus un topošos dabas aizsardzības speciālistus ar aktuālām tēmām dabas aizsardzībā, kā arī dalīties ar praktisko pieredzi šajā jomā.  Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī Latvijas Dabas muzeja telpās. Lekciju cikla sezona atsāksies šī gada septembrī.

Papildu informācija: [email protected]

Avots:
Latvijas Dabas fonds

Comments are closed.