Lauksaimnieki un mežsaimnieki tiksies ikgadējā izstādē Rāmavā

lt17webNo 5. līdz 7. oktobrim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 26. starptautiskā izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017”. Izstādē Ķekavas novadu pārstāvēs kopskaitā desmit vietējie mājražotāji un uzņēmumi. Izstādes atklāšana: 5. oktobrī plkst. 12.00, izstādi atklājot Latvijas Republikas Zemkopības ministram Jānim Dūklavam. Atklāšanā piedalīsies arī Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire.

Izstādes mērķis ir veicināt reģionu attīstību, nodrošinot pieredzes apmaiņu un popularizējot lauksaimniecību un ar to saistītās jomas, kā arī veicinot aizvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos.
No 5. līdz 7. oktobrim Rāmavā tiksies lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesenti un eksperti. Izstādi apmeklēs ap 10000 apmeklētāju, un tajā piedalīsies turpat 260 izstādes dalībnieku, kuri piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus.
Interesentiem būs iespēja novērtēt ne tikai lauksaimniecībai paredzēto tehniku, bet arī industriālo tehniku, celtniecības materiālus un energoefektivitāti uzlabojošus materiālus. Savukārt, meža zonā dalībnieki piedāvās tehniku meža kopšanas un mežistrādes darbiem.
Izstādes ietvaros notiek plaša izglītojošā programma pieredzes apmaiņai – informatīvi semināri un diskusijas ar nozaru pārstāvjiem par tādiem aktuāliem jautājumiem kā meliorācijas sistēmas, mežsaimniecība, izaicinājumiem dārzeņu audzēšanā un citām tēmām. Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS “Latvijas mediji” portālu “laukos.lv”, Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.
Izstādē aicinām nogaršot un iegādāties lauku labumus mājražotāju tirdziņā, Pirts zonā izzināt pirts gudrības un Meža zonā just līdzi kokgāzēju sacensību dalībniekiem.
Plašāka informācija – notikumu, semināru un diskusiju plānā.
No 5. līdz 7. oktobrim visi ceļi ved uz Rāmavu!
Izstādes darba laiks:
Ce.-Se. plkst. 10.00-17.00

 

Plašāka informācija: http://www.aml-ramava.lv/lv/sakums/

Comments are closed.