LBLA aicina uz informatīvo semināru Cēsīs

Cēsu seminars_2018Biedrība „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija”aicina uz informatīvo semināru 26. februārī Cēsīs. Seminārs notiks Pieaugušo izglītības centra konferenču zālē (2.stāvs), Raunas ielā 4. Dalībnieku ierašanās un reģistrācija no plkst. 10:30, semināra sākums plkst. 11:00.

 

Sertifikācijas institūcijas VSIA „Sertifikācijas un testēšanas centrs” bioloģiskās lauksaimniecības galvenā eksperte Vija Rāka stāstīs par jaunumiem BL sertifikācijā un 2017. gadā veiktajās kontrolēs konstatētajām neatbilstībām bioloģiskajās saimniecībās.

AS „Dobeles dzirnavnieks” iepirkumu menedžeris Raivis Koškins informēs par kvalitātes parametriem, kas svarīgi graudu pārstrādē, kā arī uzņēmuma izmēģinājumiem bioloģisko auzu audzēšanā un to rezultātiem.

SIA “Aloja Starkelsen” agronome Aiga Kraukle stāstīs par kartupeļu audzēšanu bioloģiskās cietes ražošanai, savukārt bioloģisko graudu menedžeris Gatis Barons no SIA “Scandagra Latvia” pastāstīs par bioloģisko graudu ražības uzlabošanas iespējām un graudu iepirkšanu.

Semināra noslēgumā biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” vadītājs Gustavs Norkārklis informēs par BL atbalsta saņemšanas noteikumiem, obligātajiem minimālajiem ieņēmumiem un citām nozares aktualitātēm.

 

LBLA biedriem dalība seminārā bezmaksas, citiem interesentiem maksa par semināru 10 EUR. Iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama.

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar LBLA biroju (tālr.: +371 20262027, e-pasts: [email protected]).

Comments are closed.