LBLA Biedru kopsapulces vadmotīvs– bioloģiskās pārtikas tirgus attīstība

plakats - CopyŠī gada 18. martā Zemkopības ministrijā notiks biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” (LBLA) Biedru kopsapulce. Tajā ik gadu pulcējas bioloģiskie zemnieki, bioloģiskās pārtikas pārstrādes uzņēmumu pārstāvji, kā arī nozares eksperti un citi interesenti no visas Latvijas. Kopsapulces pirmā daļa šogad tiks veltīta sarunām un diskusijām par bioloģiskās pārtikas tirgus attīstības iespējām, savukārt otrajā daļā kopīgi atskatīsimies uz aizvadīto gadu biedrības darbībā, kā arī uzstādīsim mērķus 2017. gadam!

Gustavs Norkārklis, LBLA valdes priekšsēdētājs: „Latvijā ir aptuveni 4000 bioloģiski sertificētu saimniecību, kuras apsaimnieko 260 000 ha lauksaimniecības zemes. Bioloģiskā lauksaimniecība ir viena no visstraujāk augošajām tautsaimniecības nozarēm kā Latvijā, tā visā Eiropas Savienībā, tāpēc ir svarīgi ik gadu sanākt kopā, lai pārrunātu aktualitātes bioloģiskās lauksaimniecības attīstībā.”

Par to, kā savienot Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti, stāstīs virtuālā zemnieku tirgus Svaigi.lv vadītāja Elīna Novada. Konferences daļu turpinās SIA „Aloja Starkelsen” valdes loceklis Jānis Garančs, kurš klātesošos informēs par bioloģisko cietes kartupeļu realizācijas iespējām Latvijā, kā arī par uzņēmuma darbību. SIA „Liellopu izsoļu nams” vadītājs Kaspars Ādams atbildēs uz jautājumu, vai gaļas liellopu audzēšana bioloģiskā saimniecībā ir perspektīva? Ar bioloģisko graudu realizācijas iespējām iepazīstinās Gatis Barons no SIA „Scandagra Latvia”, savukārt ar bioloģiskās lopbarības tirgus perspektīvām – AS „Dobeles dzirnavnieks” pārstāvji. Konferences daļu moderēs LBLA padomes loceklis Andrejs Briedis.

Kopsapulces otrajā daļā LBLA valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis un LBLA valdes loceklis Jānis Garančs atskatīsies uz LBLA darbību 2016. gadā un iepazīstinās sapulces dalībniekus ar paveicamo šogad.

Sapulce notiks Zemkopības ministrijas 2. stāva zālē.

Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10:00, kopsapulces sākums plkst. 11:00, noslēgums – plkst. 14:40.

 

Aicinām ikvienu interesentu pavadīt BioLoģisku dienu kopā!

Comments are closed.