LBLA plāno turpināt kampaņu par bioloģisko pārtiku

jauna kampanaLatvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija plāno turpināt informatīvo kampaņu par bioloģisko pārtiku, lai veicinātu patērētāju izpratni par bioloģiskās pārtikas un lauksaimniecības nozīmi, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas (LBLA) valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis.

Jau ziņots, ka iepriekšējā informatīvā kampaņa “BioLoģiski!” noslēdzās pērn.

Norkārklis pastāstīja, ka LBLA šogad aprīlī Eiropas Komisijā (EK) iesniedza izvērtēšanai jaunu projektu, pretendējot uz Eiropas Savienības (ES) finansējumu informatīvās kampaņas īstenošanai. Rudens pusē gaidāma EK atbilde, vai projekts apstiprināts un finansējumu izdevies piesaistīt. “Ja viss izdosies, kā iecerēts, rudenī turpināsim informēt un izglītot sabiedrību par bioloģisko pārtiku,” teica asociācijas vadītājs.

Viņš atgādināja, ka iepriekšējā informatīvā kampaņa “BioLoģiski!” ilga divus gadus un noslēdzās pagājušajā gadā. Kampaņas rezultāti vērtējami pozitīvi un arī EK skatījumā kampaņa izdevusies gan finansiāli, gan arī saturiskā ziņā. “Iepriekš kampaņu veiksmīgi īstenojām, tāpēc esam nolēmuši darbu turpināt,” viņš pauda.

Pēc asociācijas vadītāja teiktā, “BioLoģiski!” turpinājumā būs iekļauti labākie pasākumi no iepriekšējās kampaņas. Piemēram, tādas aktivitātes kā pilsētas svētki, tikšanās ar medijiem un televīzijas raidījums. Mērķis ir veicināt patērētāju izpratni par bioloģiskās pārtikas un lauksaimniecības nozīmi

Vienlaikus viņš piebilda, ka LBLA ir nepieciešami arī atbalstītāji kampaņas turpināšanai. Līdz ar to visi interesenti, kas vēlas, var piedalīties ar savu līdzfinansējumu kampaņas īstenošanā.

Jau ziņots, ka bioloģiskās lauksaimniecības kampaņa “BioLoģiski!” noslēdzās 2016. gada jūlijā. Kampaņa īstenota ar Eiropas Savienības un Zemkopības ministrijas finansiālu atbalstu un LBLA līdzfinansējumu, lai veicinātu patērētāju izpratni par bioloģisko lauksaimniecības produkciju.

LBLA ir dibināta 1995. gadā un ir profesionāla organizācija, kurā apvienojušies bioloģiskās lauksaimniecības produktu ražotāji, pārstrādātāji, tirgotāji un šīs kustības atbalstītāji.

 

Avots: LETA

Comments are closed.