LLKC aicina bioloģiskās saimniecības informēt par produkciju

BioInfoVēl nekad Latvijā bioloģiskie produkti nav bijuši tik pieprasīti kā šobrīd, taču informācija par bioloģisko saimniecību saražoto produkciju ir grūti atrodama, tāpēc LLKC jau pagājušajā gadā izveidoja mājaslapu www.bioinfo.lv, kurā bioloģiskās saimniecības var ievietot informāciju par savu saimniecību un piedāvāto produkciju.

Vislielākais pieprasījums jūtams no Rīgas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem un skolām, gan arī tiešās pirkšanas pulciņiem – neformālām pircēju grupām, kuras kopīgi, bez starpniekiem iepērk produkciju no bioloģiskajām saimniecībām. Šādi organizējot iepirkumu, katru nedēļu vismaz 500 ģimeņu Rīgā, Siguldā, Cēsīs, Smiltenē, Jaunpiebalgā, Ikšķilē, Ogrē un Vecāķos iegādājas bioloģiskos pārtikas produktus. Par bioloģiskas izcelsmes izejvielām regulāri interesējas arī pārtikas pārstrādes uzņēmumi. Interneta vietnē www.bioinfo.lv bioloģiskās pārtikas produktu meklēšana iespējama gan pēc produkta kategorijas, gan saimniecības nosaukuma vai atrašanās vietas.

LLKC aicina visus bioloģiskos zemniekus, kuri to vēl nav izdarījuši, reģistrēties www.bioinfo.lv un norādīt informāciju par savu saimniecību. Gadījumā, ja nepieciešama palīdzība reģistrējoties, lūdzu, sazinieties ar LLKC projektu vadītāju Lāsmu Ozolu pa tālr. 27815545 vai e-pastu [email protected].

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Ozola,
LLKC projektu vadītāja

Comments are closed.