LLU Augu aizsardzības zinātniskā institūta “Agrihorts” un SIA LAAPC lauka diena bioloģisko smiltsērkšķu audzētājiem

mazina bildeLLU Augu aizsardzības zinātniskais institūts “Agrihorts” un SIA LAAPC aicina uz lauka dienu Bioloģiskās lauksaimniecības principiem atbilstoša insekticīdu pielietošanas plāna izstrāde smiltsērkšķu raibspārnmušas Rhagoletis batava ierobežošanai smiltsērkšķu stādījumos, lai paaugstinātu bioloģiski audzēto smiltsērkšķu ražas kvantitāti un kvalitāti”. Lauka diena notiks 2020. gada 20. augustā SIA “North Berries”, ZS “Mežmalas” un Ingunas Zukures saimniecībā.

Darba kārtība: 

 Laiks

Tēma

10:30-11:00 Ierašanās un reģistrēšanās smiltsērkšķu stādījumā SIA “North berries, Inguna Zukure. Stūri, Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads.(Koordinātas: 57.8855210, 25.3758170).
11:00-13:00 Kopīgs brauciens pa smiltsērkšķu stādījumiem, projekta izmēģinājumu apskate
13:30-14:30 Diskusija pie kafijas par smiltsērkšķu stādījumos redzēto un aktuālajām problēmāmSmiltsērkšķu mušas izlidošanas monitorings un ierobežošanas iespējas (LLU “Agrihorts”, SIA LAAPC)Tuvākās nākotnes aktualitātes augu aizsardzībā (A.Lestlande, VAAD)Mēslošanas un citu līdzekļu piedāvājums augļkopībā (SIA A.M.Ozoli pārstāvis)Aktualitātes mēslojumu un augu aizsardzības līdzekļu piedāvājumā smiltsērkšķu audzētājiem no Agrimatco (D.Lesiņa, SIA Agrimatco)

*Pasākumā tiks fotografēts un filmēts, materiāli var tikt izmantoti publicitātei

 

Sadarbības projekts: “Bioloģiskās lauksaimniecības principiem atbilstoša insekticīdu pielietošanas plāna izstrāde smiltsērkšķu raibspārnmušas Rhagoletis batava ierobežošanai smiltsērkšķu stādījumos, lai paaugstinātu bioloģiski audzēto smiltsērkšķu ražas kvantitāti un kvalitāti”

 

Par ierašanos ziņot līdz 18. augustam Regīna Rancāne: rakstot uz [email protected] vai zvanot uz mob. tālr. 26361918

 

 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Comments are closed.