Piensaimnieku kooperatīvs “Māršava” aicina uz tikšanos bioloģiskos zemniekus

Piensaimnieku kooperatīvs  “Māršava” aicina uz tikšanos  27. martā, plkst. 12:00, Gulbenes novada, Staru pagasta Kultūras namā.

LPKS “Māršava”, kurš darbojas jau kopš 2008. gada un pulcē zemniekus no visas Latvijas, ir nolēmis paplašināt Latvijas piena produktu klāstu, kā arī darbības jomu, tādēļ vēlas Jūs informēt par savām iecerēm. 
“Māršava” apvienotas nu jau vairāk kā 90 saimniecības un tagad tas strādā pie bioloģiskā piena pārstrādes uzņēmuma izveides, kas ļautu Latvijas zemniekiem plānot savu nākotni un realizēt savu augstvērtīgo, bioloģiski tīro svaigpienu produktos, kas spētu atspoguļot to patieso vērtību.
LPKS “Māršava” uzaicina visus interesentus uz tikšanos, lai precīzāk spētu izklāstīt kooperatīva plānus un gaidāmos rezultātus. Ja piedāvājums un ieceres ir Jūs ieinteresējušas, tad būsiet laipni aicināti uz tikšanos  27. martā, plkst. 12:00, Gulbenes novada, Staru pagasta Kultūras namā.
Piedalīsies arī Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas pārstāve Inese Romānova, lai pastāstītu par bioloģiskās pārtikas iepirkumu veicināšanu skolās.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, droši zvaniet LPKS “Māršava” izpilddirektorei Signei Seilei, tālr. 29132668

Comments are closed.