7. Organic Marketing Forum – bioloģisko produktu un izejvielu izstāde un konference Centrāl- un Austrumeiropai

07.05.2012 – 09.05.2012, Varšava, Polija. Organic Marketing Forum ir lielākais speciāli Centrāl- un Austrumeiropas tirgum paredzētais BIO nozares pārstāvju biznesa forums. 7.-9. maijā ražotāji, pārstrādātāji, vairumtirgotāji, mazumtirgotāji, izplatītāji, eksperti un konsultanti no aptuveni 30 Centrāl-, Austrum-, kā arī Rietumeiropas valstīm septīto gadu pēc kārtas tiksies Varšavā, lai atrastu jaunus noieta tirgus saviem bioproduktiem, kā arī lai apspriestu jaunākās tirgus tendences un stratēģijas.

Organic_Marketing

Organic Marketing Forum (OMF) piedāvā Jums B2B (business to business) bioloģisko produktu izstādi 8.maijā, kā arī papildus tai konferenci (7. un 8. maijā) ar ekspertu un bio-tirgus līderu prezentācijām un ar semināriem par Austrumeiropas tirgum nozīmīgām tēmām, banketu neformālā atmosfērā jaunu kontaktu veidošanai 7.maija vakarā, speciālu biznesa partneru apmaiņas programmu, kā arī ekskursijas uz bioloģisko produktu ražošanas, pārstrādes un tirdzniecības uzņēmumiem Varšavas apkārtnē 9.maijā.

Kā jau katru gadu, oficiālās konferences valodas būs poļu, angļu, krievu un vācu, līdz ar to visas prezentācijas un semināri tiks vienlaicīgi tulkoti šajās četrās valodās (ja vien programmā nav norādīts savādāk). Tāpat dalībnieku ērtībām bez maksas būs pieejami tulku, kas tulkos starp četrām minētajām valodām, pakalpojumi.

Šis forums varētu būt sevišķi noderīgs tiem Latvijas bioproduktu ražotājiem un pārstrādātājiem, kas meklē jaunus izejvielu un produktu eksporta noieta tirgus. Vairums potenciālo pircēju Varšavā ik gadus pārstāv Polijas, Vācijas, kā arī Nīderlandes, Austrijas, Čehijas, Ungārijas u.c. valstu kompānijas (tirgotāji, izplatītāji, pārstrādātāji utt.). Pēdējos gados bio-tirgus ļoti strauji attīstītās Ukrainā (no Ukrainas jau pieteikušies teju 30 dalībnieki), arī Krievijā tiek sperti visai mērķtiecīgi un nopietni soļi attīstības virzienā. Eksperiem un konsultantiem tā būs lieliska iespēja jaunu kontaktu, tirgus stratēģiju un jaunu inovatīvu pieeju iepazīšanai. Tāpat arī izplatītājiem, kas Latvijā izplata ārzemēs ražotus bioproduktus, būs iespēja Varšavā klātienē satikt šo produktu ražotājus. Ik gadus forumā piedalās ap 400 eksponentiem un apmeklētājiem no aptuveni 30 valstīm, turklāt forumu neapmeklē patērētāji, bet gan tikai aktīvie bio-tirgus pārstāvji un dalībnieku skaits turpina augt ar katru gadu. Forums tiek organizēts kā sava veida idejisks tilts, kas savieno Rietumeiropas un Centrāl- un Austrumeiropas biotirgus pārstāvjus.
Šogad pirmo reizi oficiāla Organic Marketing Forum partnera lomā papildus tādiem pazīstamiem vārdiem kā Organic Retailers Association un patronam IFOAM EU Group būs arī pasaules vadošā bioproduktu izstāde BioFach. Šī jaunā partnerība turpinās veicināt Organic Marketing Forum atpazīstamību. Līdz šim jau reģistrējušies vairāk eksponentu nekā pērn. Reģistrācija ne vēlāk kā līdz 15.aprīlim ir iespējama gan online, gan aizpildot reģistrācijas formu un nosūtot to foruma organizatoram EkoConnect.

Visa informācija par Organic Marketing Forum pieejama foruma saitā www.organic-marketing-forum.org angliski, krieviski, vāciski un poliski. Jebkādu papildus jautājumu gadījumā lūdzu kontaktēties ar Gati Caicu (tālr. +49 351 456 80 40, e-pasts [email protected]).

Comments are closed.