Praktiskais seminārs “Biodinamiskās lauksaimiecības preperāti”

augsneŠī gada 13. oktobrī Burtnieku novada, Matīšu pagasta “Juratas” norisināsies praktisks seminārs “Biodinamiskās lauksaimiecības preperāti”, kura laikā Dace Zariņa stāstīs par preparātu gatavošanas teorētisko pusi un darbosimies praktiski, gatavojot rudens biolinamiskās lauksaimniecības preparātus.

Ierašanās seminārā: sākot no plkst. 11:00, sākums 12:00
Pieteikšanās: līdz 12. oktobrim, rakstot e-pastu: [email protected]
Dalības maksa: 15 EUR (ar pārskaitījumu, rekvizītus nosūtīsim pēc pieteikuma e-pasta saņemšanas), diviem vienas ģimenes locekļiem viena cena, studentiem bez maksas.

Dace pēc profesijas ir dārzniece un 10 gadus strādā Anglijā. Viņas aizraušanās ir biodinamiskā lauksaimniecība. Viņa daudz ir studējusi par biodinamisko lauksaimniecību pašmācības ceļā un skolojusies praktiski, strādājot vienā no lielākajām biodinamiskajām saimniecībām Tablehurst Farm Anglijā. Savas zināšanas papildinājusi gan Šveicē Goetheanumā, apmeklējot biodinamiskās lauksaimniecības konferences, kā arī praktisko pieredzi ieguvusi Indijā, kopā ar pieredzējušiem speciālistiem piedaloties preparātu gatavošanā.

Fonds Mārtiņroze ir Dacei pateicīgi par dalīšanos ar šīm zināšanām un pieredzi, lai ikvienam interesentam Latvijā būtu iespēja iepazīt biodinamiskās lauksaimniecības iespējas un šīs zināšanas pielietot praksē tālāk gan savā ģimenes dārzā, gan zemnieku saimniecībā.

Avots: Fonds Mārtiņroze

 

Comments are closed.