Rīgas pirmsskola „Priedīte” vēlas iepirkt bioloģiskos produktus

Rīgas pirmsskola “Priedīte” ļoti vēlas lietot bioloģiski audzētus un ražotus pārtikas produktus un tādēļ aicina tikko izsludinātajā pārtikas iepirkumā piedalīties  bioloģiskos zemniekus, sevišķi tajās iepirkuma daļās, kas ir izsludinātas kā bioloģiski audzētas un ražotas:

  • 3.daļa: Bioloģiski audzēta un ražota Maize (rupjmaize, saldskābmaize un baltmaize);
  • 4.daļa: Bioloģiski audzēta un ražota augu tēja un medus;
  • 6.daļa: Bioloģiski audzēti un ražoti piena produkti (kefīrs, jogurts, biezpiens, skābais krējums, biezpiena sieriņš).

Konkrētos daudzumus, produktu periodus un piegādes biežumus skatīt tehniskajā specifikācijā – ŠEIT

Bioloģiskos dārzeņus plāno iepirkt arī bez konkursa (aptuveni līdz 3 tūkstoši eiro vērtībā gadā), t.sk. kartupeļus, sīpolus, kāpostus, burkānus, sezonas dārzeņus-gurķus, tomātus, u.c.

„Priedīte” aicina bioloģiskos zemniekus piedalīties iepirkumā, lai attīstītu pieredzi un iegūtu informāciju. Pašreiz viņi vēl ir ierobežoti summā, ko drīkst atļauties tērēt ēdināšanā par vienu bērnu (līdz EUR 2 par dienu – brokastis, pusdienas, launags), bet pamazām, cītīgi rēķinot, meklē iespējas arvien vairāk iegādāties bioloģiski ražotu produkciju.

Piedāvājums ir jāiesniedz par visu  sadaļu. Iepirkumā var piedalīties arī zemnieku apvienības (uz sadarbības līgumu pamata), tādējādi nodrošinot nepieciešamo produktu sortimentu un apjomu.

Līgums tiks slēgts uz 12 kalendārajiem mēnešiem. Preces būs jāpiegādā Rīgā, Valentīna ielā 10a  darba dienās no plkst. 7.00 līdz plkst. 10.00.

Iepirkuma instrukciju un tehniskās specifikācijas skatīt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājas lapā Iepirkumu sadaļā – ŠEIT

Piedāvājumi jāiesniedz līdz 11.06.2014.plkst. 09.00  Rīgas pirmsskolā “Priedīte”, Valentīna ielā 10a, Rīgā, 1-28. saimniecības vadītājas kabinetā.

Kontaktpersona:
Rīgas  pirmsskolas “Priedīte”  vadītāja Sandra Dišlere, e-pasts: [email protected]; tālr. 67808065, 26187401

 

Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija nepieciešamības gadījumā piedāvā palīdzību piedāvājuma tehniskā sagatavošanā. Sazinieties ar LBLA publisko iepirkumu speciālisti Inesi Romānovu, [email protected], mob. 28378038

Comments are closed.