Radīta lauksaimniecības apbalvojuma “Sējējs” zīme un dziesma

bronza_vertTrešdien, 26. septembrī, atzīmējot Zemkopības ministrijas (ZM) lauksaimniecības apbalvojuma “Sējējs” 25. atjaunošanas gadskārtu, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, piedaloties SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” valdes priekšsēdētājam Mārtiņam Cimermanim un lauksaimnieku nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, ZM 2. stāva foajē atklāja šī apbalvojuma slavas podestu.

“Ir gandarījums, ka mēs jau divdesmit piekto reizi godināsim labākos lauku saimniekus, tostarp pārtikas produktu ražotājus un jaunos zemniekus. Šogad, konkursa “Sējējs” jubilejas gadā, mēs visiem konkursa uzvarētājiem dāvinām ne tikai jau tradicionālās bronzas statuetes, bet arī iespēju izmantot īpašu konkursa “Sējējs” zīmi kā apliecinājumu tam, ka viņi ir atzīti par labākajiem saimniekiem Latvijā. Šo zīmi viņi varēs izmantot uz savas produkcijas iepakojuma, bukletos vai kādos citos saimniecības popularizēšanas materiālos. Ik gadu lauksaimnieki novērtē “Sējēja” balvu un mēs ceram, ka šīs zīmes ieviešana būs kā saimniecības vai uzņēmuma lepnuma zīme,” teic zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Slavas podestā ievietots “Sējēja” balvas prototips, uz tā novietota šogad ieviestā konkursa “Sējējs” zīme, 25 gadu jubilejas atzīme, kā arī šim apbalvojumam par godu radītās dziesmas “Sējējs” pirmā panta vārdi, kurus sarakstījis Valdis Pavlovskis. Dziesmas, kuras mūzikas autors ir Boriss Rezņiks, pirmatskaņojums notiks šī gada balvas “Sējējs” laureātu godināšanas ceremonijas laikā, piektdien, 28. septembrī. Godināšanas ceremoniju būs iespēja vērot tiešraidē Latvijas Reģionu Televīzijā “Re:TV” no pulksten 18.00.

Konkursa “Sējējs” apbalvojumu pasniegšana kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem lauksaimnieku pasākumiem, bet laureāta nosaukums “Sējējs” – par priekšzīmīga darba apliecinājuma zīmi. Plašāka informācija par konkursu pieejama tīmekļvietnē www.sejejs.lv.

 

Informāciju sagatavoja:
Viktorija Straujupe
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
[email protected]

Comments are closed.