Sākot ar martu, žurnālu BIOLOĢISKI var abonēt ikviens

DSC_6040-2 - CopyNo marta bioloģiskās lauksaimniecības nozares žurnāls BIOLOĢISKI iekļauts Latvijas pasta abonēšanas sistēmā – ikviens to var abonēt visās Latvijas pasta nodaļās, kā arī internetā – www.abone.lv. Abonēšanas cena fiziskām un juridiskām personām ir 14,97 eiro līdz gada beigām, savukārt izglītība iestādes un bibliotēkas aicinām žurnālu abonēt par īpašu cenu – 11,97 eiro līdz gada biegām.

Žurnāls BIOLOĢISKI iznāk četras reizes gadā – turpmākie numuri šogad iznāks, aprīlī, jūlijā un oktobrī. Izdevuma saturs ir informatīvi izglītojošs ar mērķi vienot un stiprināt bioloģiskās lauksaimniecības nozari Latvijā. Žurnāla auditorija ir bioloģiskie lauksaimnieki un bioloģiskās produkcijas ražotāji, kā arī visi tie, kuriem rūp kvalitatīva pārtika un tīra vide Latvijā.

Žurnālu BIOLOĢISKI bez maksas savās pasta kastītēs saņem Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas biedri (informācija par iestāšanos – www.lbla.lv vai zvanot 67027227, 20262027), savukārt ikviens interesents to var abonēt Latvijas pasta nodaļās vai www.abone.lv.

BIOLOĢISKI izdevējs ir biedrība Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija. Pirmo žurnāla numuru, kas iznāca janvārī, iespējams iegādāties, sazinoties ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju.

 

 

Plašāka informācija:
žurnāla BIOLOĢISKI galvenais redaktors Raivis Bahšteins
Biedrība Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija
[email protected], 29495001

Comments are closed.