Seminārs “Agroekoloģija praksē: Vienkārši risinājumi augsnes auglības un ražas uzlabošanai un augu aizsardzībai”

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”  šī gada 31. martā Kokneses pagastā rīko nākamo praktisko semināru “Agroekoloģija praksē: Vienkārši risinājumi augsnes auglības un ražas uzlabošanai un augu aizsardzībai”. 

Semināra mērķis:
Iepazīstināt ar saimniecībā pagatavojamiem līdzekļiem augsnes auglības un mikrobioloģiskās aktivitātes uzlabošanai, augsnes atjaunošanai un augu barības vielu pieejamības veicināšanai. Turpinot š. g. 3. februārī seminārā Naukšēnos aizsākto tēmu par mēslošanas līdzekļiem, seminārā laikā dalībniekiem būs iespēja vērot, kā no viegli pieejamām un lētām izejvielām pagatavot bioloģiskā mēslojuma preparātus, kas ir piemēroti laukaugu audzēšanai gan maza, gan liela izmēra laukos.

Informatīvo materiālu par iepriekšējā seminārā stāstītajām receptēm – bioloģisko mēslojumu “supermagro” un sērkaļķi var apskatīt ŠEIT

Aicināti piedalīties:
Lauksaimnieki, augkopības konsultanti, agronomi un citi interesenti, kuri interesējas par agroekoloģiskām saimniekošanas metodēm.

Seminārs paredzēts gan bioloģiskajiem zemniekiem, kuri vēlas uzlabot augsnes auglību, gan arī konvencionālajiem zemniekiem, kuri meklē minerālmēslu aizstājējus.

Semināru vada:
Vieslektors Matteo Mazzola
Matteo Mazzola ieguvis pamatizglītību lauksaimniecībā savā dzimtajā pilsētā Novarā, Itālijā. Pēc mācībām, apceļojot četrus kontinentus, turpinājis izglītoties un iegūt praktisko pieredzi agroekoloģijā, bioloģiskajā un biodinamiskajā lauksaimniecībā, augļkopībā un permakultūrā. Kopš 2006. gada sniedz konsultācijas, lasa lekcijas un vada praktiskos seminārus lauksaimniekiem par agroekoloģiju.
http://www.terraorganica.it

Semināra valoda:
Seminārs noritēs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Semināra norises vieta un laiks:
2014. gada 31. martā no plkst. 9:30 līdz plkst. 16:00
Z/S “Ievas”, Bormaņi, Kokneses novads, Kokneses pagasts. Skatīt KARTĒ

Pieteikšanās:
Lūdzu, informējiet par savu dalību līdz šī gada 28. martam , rakstot LLKC projektu vadītājai  Lāsmai Ozolai uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 27815545

Lūdzu piesakieties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots!

Svarīgi! Ģērbieties atbilstoši laika apstākļiem, jo seminārs notiks ārā un neapsildītās iekštelpās.

 

Informāciju sniedza:
Lāsma Ozola, LLKC projektu vadītāja

Comments are closed.