Seminārs “Biodinamiskās lauksaimniecības preparāti un to iedarbība no ārsta viedokļa. Nātru preparāts un ozola mizas preparāts.”

martinrozeIespēja apmeklēt lekciju “Biodinamiskās lauksaimniecības preparāti un to iedarbība no ārsta viedokļa. Nātru preparāts un ozola mizas preparāts.”  Dr. med. Lueders Jachens lekcija ciklā “Biodinamiskā lauksaimniecība”.

Lekcijas norises laiks un vieta: 26.01.2018., plkst. 17.30. MārtiņRozē, Mārupes ielā 22, Rīgā.

Dalības maksa: 10 EUR

Par lektoru:

Med. Dr. Lueders Jachens dzimis 1951.gadā Brēmenē. Studiju laikā Goetingenas universitātē un Ķīlē studentu grupās strādājis pie antroposofās medicīnas principiem.  No 1984. līdz 1989. gadam apguva dermatoloģiju un alergoloģiju Wupertālē, vienā no tā laika lielākajām dermatoloģiskajām slimnīcām. Vēlāk strādāja antroposofās medicīnas slimnīcā onkoloģijas un internās medicīnas centrā. 1992.gadā viņš apmetās uz dzīvi Vācijas dienvidos Stīfenhofā, tur atvēra privātpraksi kā dermatologs un antroposofās medicīnas speciālists. 2012.gadā viņš pārcēlās uz dzīvi Rīgā, Latvijā, kur ir atvēris privātpraksi un kopā ar kolēģiem un terapeitiem strādā doktorātā MārtiņRoze. Lueders Jachens sniedz priekšlasījumus, raksta grāmatas un zinātniskus rakstus. Ar lekcijām un priekšlasījumiem viesojies daudzās pasaules valstīs.

Par MārtiņRozi:

MārtiņRozē zem viena jumta darbojas AntroMed doktorāts, BioVeikals un tiek rīkoti semināri, nodarbības, lekcijas.  BioVeikals atbalsta cilvēkus, kas rūpējas par savu veselību ikdienā. Mārtiņroze  cenšas veicināt bioloģiski dinamiskās lauksaimniecības, kas atpazīstama ar demeter preču zīmi, attīstību Latvijā. Semināros, pasākumos un nodarbībās piedāvā iespēju izzināt un iepazīt sevi un pasaules likumsakarības, būt veselam un dzīvot saskaņā ar sevi un pasauli.

 

Comments are closed.