Seminārs “Risku izvērtējums bioloģiskajās saimniecībās un piesardzības pasākumi to mazināšanai”

RamavaJau 27. reizi mežsaimniecības, lauksaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas profesionāļi pulcēsies Rāmavas izstāžu kompleksā, kur, kā ierasts rudenī, tiks aizvadīts viens no nozīmīgākajiem nozares pasākumiem izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018”. To aicina apmeklēt arī VSIA “Sertificēšanas un testēšanas centrs”, jo no 11. līdz 13. oktobrim labprāt dalīsies ar ieteikumiem un jaunumiem par bioloģisko lauksaimniecību, mašīnbūves sertificēšanu, inspicēšanas sektoru, smidzinātāju pārbaudēm un citām nozares svarīgām lietām.

ramava_2018_1

 

Īpaši aicina apmeklēt izstādi piektdien, 11. oktobrī, jo plkst. 15:30 būs iespēja klausīties un piedalīties diskusijā STC Bioloģiskās lauksaimniecības sektora galvenās ekspertes Vijas Rākas sniegtajā seminārā “Risku izvērtējums bioloģiskajās saimniecībās un piesardzības pasākumi to mazināšanai”.

Lekcijas laikā tiks apskatīti tie galvenie riski, kas ir būtiski bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražotājiem – lopkopības, biškopības, augkopības produkcijas audzētājiem. Kā saimniekam pašam noteikt galvenos riskus, kas apdraud bioloģiskās produkcijas status? Kādus pasākumus veikt, lai šos riskus mazinātu? Semināra ietvaros tiks skaidrotas sertifikācijas institūcijas prasības, novērtējot uzņēmēja izstrādāto piesardzības pasākumu plānu un cita svarīga informācija.

Uz tikšanos jau 11. oktobrī izstādes centrā “Rāmava”!

Vairāk informācijas izstādes mājas lapā www.aml-ramava.lv

 

Avots: STC

Comments are closed.