Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas Dārza svētki Bērnu slimnīcā

darza svetkiTrešdien – 1. jūnijā bijām Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā un svinējām Dārza svētkus kopā ar mazajiem pacientiem, viņu vecākiem un slimnīcas personālu. Šo pasākumu Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā jau otro gadu organizē Bērnu slimnīcas fonds.

Pasākuma organizatori atzina, ka gan atbalstītāju, gan apmeklētāju bijis vairāk kā pērn. Pasākuma vadības groži tika nodoti Baibai Sipeniecei – Gavarei un Jānim Romanovskim. Dārza svētkus ar savu klātbūtni pagodināja arī prezidenta kundze Iveta Vējone, kura ieradās ar zemeņu grozu, ko palīdzēja izdalīt īsts Minjons.

Svētku dalībniekiem bija iespēja baudīt atbalstītāju cienastus no: restorāniem Neiburgs, Ostas skati, Bergs, KID, Faces, Daily, viesnīcas Metropole restorāns “De Commerce Gastro Pub 1871”, bistro Stock Pot, ekoveikala UNCE, bezglutēna konditorijas Tīrā Maize, Ikšķiles saldējums, MŪ Catering, Valmiermuiža un kampaņas BioLoģiski!

Vēlamies teikt lielu PALDIES par izrādīto atsaucību ZS “Kalna Smīdes”, ZS “Birznieki”, ZS “Kurpnieki”, SIA “Milzu!”, SIA “Lat Eko Food”, SIA “Svētes maize”, SIA “Maiznīca Flora”, AS “Tukuma piens” un interneta veikalam Svaigi.lv!

Pateicoties jums mūsu degustāciju galds bija patiešām bagātīgi klāts un pateicoties jums spējām mazos un lielos Dārza svētku svinētājus cienāt līdz pašām pasākuma beigām un pat apdāvināt zinātkārākos stenda viesus!

Kopā mums izdevās radīt lieliskus svētkus!

Daļa sarūpeto labumu palika pāri un tie tika atstāti Bērnu slimnīcas Vecāku mājā – lai ar bioloģiskajiem gardumiem var panašķēties arī pēc svētkiem!

Foto_3Foto_1Dārza svētki_18

Dārza svētki_16Dārza svētki_15Dārza svētki_20Dārza svētki_6Dārza svētki_19Dārza svētki_3

Comments are closed.