Traktordiena 2019

Traktordiena 2017 (3)Sestdien, 18. maijā būs klāt lauksaimniecības nozares lielpasākums TRAKTORDIENA 2019 – jau 10. reizi uz lauka tiksies vairāk kā 60 lauksaimniecības uzņēmumi, valsts un nevalstiskās organizācijas, kā arī pirmo reizi notiks traktoru pullings jeb vilkšanas sacensības.

 

Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” aicina visus lauksaimniecības profesionāļus, lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz jaudīgāko lauksaimniecības pasākumu TRAKTORDIENA 2019!

Pirmo reizi notiks traktoru vilkšanas šovs, kur piedalīsies dažādas jaudas spēkrati. Uz lauka norisināsies praktiski augsnes apstrādes, lopbarības sagatavošanas un smidzināšanas tehnikas demonstrējumi. Visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs plaša lauksaimniecības izstāde dalībnieku stendos, parādot graudkopības, lopkopību, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes u.c. nozaru preces un pakalpojumus. Savu aprīkojumu izrādīs zemessardze, bet bezceļu trasē varēs izmēģināt vieglos automobiļus. Būs ko darīt gan lieliem, gan maziem!

Sadarbībā ar PIKC Ogres tehnikums profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem norisināsies meistarības konkurss traktoru praktiskajā vadīšanā. Jaunie mehāniķi rādīs savas prasmes, kā ātri un precīzi iebraukt garāžā vai ar traktoru iemest grozā bumbu. 

Desmito TRAKTORDIENU atzīmēsim kopā ar grupu Jumprava – visiem pasākuma apmeklētājiem svētku koncerts!

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

 

TRAKTORDIENA 2019 notiks turpat, kur pērn – z/s Eriņi Bauskas novadā, Dāviņu pagastā, Spolnieku laukā! Karte: http://flla.lv/Traktordiena/traktordiena/kur-notiks/

 

Apmeklētājus gaidīsim no plkst. 10:00.

Ieeja ir bez maksas!

Pasākumu vada – Valdis Melderis.

Seko mums: #traktordiena

Seko līdzi jaunumiem: www.traktordiena.lv!

Nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai: www,flla.lv.

Comments are closed.