Traktordienā Tērvetē tiksies Baltijas valstu lauksaimniecības ministriju augstākās amatpersonas

traktoriTērvetē 28.maijā notiks jau septītā Traktordiena, kam šogad mājvietu devusi akciju sabiedrība “Agrofirma Tērvete”. Traktoru parāde un sacensības piecās jaudas disciplīnās, augsnes apstrādes un lopbarības sagatavošanas tehnikas demonstrējumi, sējumu apskate – tas viss Traktordienā būs pieejams ikvienam interesentam bez ieejas maksas (www.traktordiena.lv). Ikkatram būs iespēja uzdot jautājumus nozares valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lauksaimniecības ekspertiem, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm, piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī baudīt Tērvetes pašdarbības kolektīvu sarūpēto koncertu. 

Dienu pirms Traktordienas atklāšanas, 27.maijā, plānota Baltijas valstu lauksaimniecības ministriju augstāko amatpersonu tikšanās. Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Lietuvas lauksaimniecības viceministrs Saulis Cironka (Saulius Cironka) un Igaunijas Lauksaimniecības ministrijas valsts sekretārs Illars Lemetti (Illar Lemetti) tiksies, lai pārrunātu nozares aktualitātes un apmainītos viedokļiem par Baltijā un ES svarīgiem jautājumiem. Amatpersonas klātienē iepazīsies ar Traktordienas pasākumiem, un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicinās atbalstīt mūsu lauksaimnieku ierosmi Latvijas Traktordienu pārveidot par visas Baltijas lauksaimnieku tikšanās reizi.

Traktordienas organizētāji Baltijas valstu lauksaimniecības nozares vadītājus iepazīstinās ar viedās lauksaimniecības izmantošanu praksē. Amatpersonām būs iespēja iepazīties ar akciju sabiedrību “Agrofirma Tērvete” un apmeklēt saimniecības fermu.

Visi interesenti aicināti uz Traktordienu “Agrofirmā Tērvete” 28.maijā, kad pasākums atvērts visiem apmeklētājiem. Traktordienā īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem! 

traktordiena_2016

Avots: Zemkopības ministrija

Comments are closed.