Uzaicinājums uz mācībām

Biedrība ‘’Kartupeļu audzētāju un pārstrādātāju savienība’’ organizē mācības ‘’Bioloģisko kartupeļu audzēšana’’. Četru semināru laikā, kas notiks gan Latvijā, gan Igaunijā, vadošie Latvijas un Igaunijas zinātnieki un speciālisti sniegs informāciju par kartupeļu audzēšanu, kopšanu, mēslošanu un augu aizsardzību, sēklas sagatavošanu, tehnikas izvēli un ekonomiskiem aprēķiniem. Dalībnieki tiks nodrošināti ar izdales materiāliem un pēc apmācībām saņems apliecību par kursu apmeklēšanu.

Pirmais seminārs notiks 29.janvārī plkst. 11.00 Ungurpilī, Joglas ielā 2. Dienas kārtībā: informācija par situāciju bioloģiskajā lauksaimniecībā Latvijā un Igaunijā; kartupeļu ciete – tās ražošana un pielietošana; kartupeļu audzēšanas ekonomiskie aprēķini; kartupeļu audzēšana cietes ražošanai.

Aicinām piedalīties visus interesentus! Seminārs ir bezmaksas, bet vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties pirmajam semināram līdz 24.janvārim pa tel. 26312666 vai e-pastu [email protected]; [email protected]. Mācību laikā notiks sinhronā tulkošana.

Apmācības notiek projekta ‘’Baltic Organic Potato for the World Markets’’ ietvaros, ko līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.

Comments are closed.