Aicinām uz mācībām „Bioloģisko dārzeņu audzēšana un virzība tirgū”

Sipoli2019. gada 25. un 26. jūlijā notiks biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” rīkotās 2 dienu mācības “Bioloģiskā dārzeņkopība”. Mācību kursa apakštemats „Bioloģisko dārzeņu audzēšana un virzība tirgū”. Lektores – APP “Dārzkopības institūts” vadošā pētniece Līga Lepse un SIA “Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centrs” projektu vadītāja Lāsma Ozola.

Mācību norises vietas:

  • Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Brīvības iela 7, Dobele (teorētiskās nodarbības). Skatīt kartē ŠEIT
  • Bioloģiskā ZS “Vizbuļi”, Penkule, Penkules pagasts, Dobeles novads (praktiskā daļa). Skatīt kartē ŠEIT

Mācības ietvers 10h (1h=45 min) teorētiskās nodarbības un 6h ilgu praktisko daļu. Mācību dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši 75%, tiks izsniegts apliecinājums.

Ar mācību programmu var iepazīties ŠEIT

Pieteikšanās ir obligāta, zvanot pa tālruni 20262027 vai rakstot elektroniski uz e-pastu: [email protected]. Dalībnieku skaits ierobežots.

Potenciālajam mācību dalībniekam jāaizpilda mācību dalībnieka reģistrācijas anketa.

Tāpat aicinām atsūtīt skenētus dokumentus, kuri pierāda iesaisti nozarē, t.i., lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktu) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs. Kā apliecinošie dokumenti var būt zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir zeme, mežs, LAD EPS izdruka, ja 2018. vai 2019. gadā esat pieteicies platību maksājumiem. Ja esat uzņēmuma (z/s) darbinieks vai ģimenes loceklis, tad nepieciešama tāda dokumenta kopija, kas apliecina mācību dalībnieka saistību ar gala labuma guvēju, piemēram, darba līgums, prakses līgums, pilnvara, laulības apliecība u.c.

Mācības ir bezmaksas.

Mācību laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

 

LAP 2014.-2020. pasākuma „Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi”
apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi”, LAD Līguma nr. LAD 080219/P12

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

logo

Comments are closed.