Aicinām uz mācībām „Slaucamo govju ēdināšana un barības devu optimizācija bioloģiskajās saimniecībās”

organic-cows-12019. gada 30. un 31. maijā Amatas novada Nītaures pagasta bioloģiskajā piemājas saimniecībā „Lejas Suces” notiks biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” rīkotās 2 dienu mācības “Bioloģiskā lopkopība”. Mācību kursa apakštemats „Slaucamo govju ēdināšana un barības devu optimizācija bioloģiskajās saimniecībās”. Lektore – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauksaimniecības fakultātes Dzīvnieku zinātņu institūta lektore, SI “Vides kvalitāte” inspektore Elita Aplociņa.

Mācības ietvers 10h (1h=45 min) teorētiskās nodarbības un 6h ilgu praktisko daļu. Mācību dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši 75%, tiks izsniegts apliecinājums.

Ar mācību programmu var iepazīties šeit:  Mācību programma bioloģiskā piena lopkopība ps LEJAS-SUCES.pdf

Ja ir iespēja, aicinām mācību dalībniekus uz mācību otro dienu paņemt līdzi savus datorus, kas noderētu barības devu sastādīšanai praktiskajos darbos. Ja saimniecībās ir veiktas lopbarības ķīmiskās analīzes, būtu vēlams ņemt līdzi arī tās.

Pieteikšanās ir obligāta, zvanot pa tālruni 20262027 vai rakstot elektroniski uz e-pastu [email protected]. Dalībnieku skaits ierobežots.

Potenciālajam mācību dalībniekam jāaizpilda mācību dalībnieka reģistrācijas anketa.

Tāpat aicinām atsūtīt skenētus dokumentus, kuri pierāda iesaisti nozarē, t.i., lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktu) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs. Kā apliecinošie dokumenti var būt zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir zeme, mežs, LAD EPS izdruka, ja 2018. vai 2019. gadā esat pieteicies platību maksājumiem. Ja esat uzņēmuma (z/s) darbinieks vai ģimenes loceklis, tad nepieciešama tāda dokumenta kopija, kas apliecina mācību dalībnieka saistību ar gala labuma guvēju, piemēram, darba līgums, prakses līgums, pilnvara, laulības apliecība u.c.

Mācības ir bezmaksas.

 

LAP 2014.-2020. pasākuma „Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi”
apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi”, LAD Līguma nr. LAD 080219/P12

Mācību laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

logo

 

 

Comments are closed.