Bioloģiskajā saimniecībā “Ķelmēni” notiks mācības “Augsnes auglība, organiskā mēslojuma risinājumi un augsekas bioloģiskajā lauksaimniecībā”

bilde22019. gada 10. un 11. oktobrī notiks biedrības „Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” rīkotās 2 dienu mācības „Bioloģiskā augkopība”. Mācību kursa apakštemats „Augsnes auglība, organiskā mēslojuma risinājumi un augsekas bioloģiskajā lauksaimniecībā”. Lektori – Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils, LLKC projektu vadītāja Lāsma Ozola un Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) vadošā pētniece Līvija Zariņa.

 

Mācību norises vieta: ZS “Ķelmēni”, Rankas pagasts, Gulbenes novads. Skatīt kartē ŠEIT

Mācības ietvers 10h (1h=45 min) teorētiskās nodarbības un 6h ilgu praktisko daļu. Mācību dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši 75%, tiks izsniegts apliecinājums.

Mācību programmu var apskatīt ŠEIT!

Pieteikšanās ir obligāta, rakstot elektroniski uz e-pastu [email protected]ību gadījumā droši zvaniet uz tālruni 28340441. Dalībnieku skaits ierobežots!

Potenciālajam mācību dalībniekam jāaizpilda MĀCĪBU DALĪBNIEKA REĢISTRĀCIJAS ANKETA ŠEIT!

Tāpat aicinām atsūtīt skenētus dokumentus, kuri pierāda iesaisti nozarē, t.i., lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktu) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs. Kā apliecinošie dokumenti var būt zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir zeme, mežs, LAD EPS izdruka, ja 2018. vai 2019. gadā esat pieteicies platību maksājumiem. Ja esat uzņēmuma (z/s) darbinieks vai ģimenes loceklis, tad nepieciešama tāda dokumenta kopija, kas apliecina mācību dalībnieka saistību ar gala labuma guvēju, piemēram, darba līgums, prakses līgums, pilnvara, laulības apliecība u.c.

Mācības ir bezmaksas.

Mācību laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

 

Mācības tiek organizētas LAP 2014.-2020. pasākuma „Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros, LAD Līguma nr. LAD 080219/P12.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē

Comments are closed.